Zip Perde Modelleri

Zorlu hava şartlarına karşı özel kumaşlardan yapılan zip perde, fermuarlı perde olarak bilinmekte olup ev ve iş yerlerinde kullanılır. Kumandalı ve otomatik sistemli perdeler olarak klasik perdelere göre çok daha fazla tercih edilir. Bulunduğu mekanı farklı ve seçkin kılan zip perde üretiminde firmamız, alüminyum malzeme ve su geçirmez kumaşı ile en zor hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Neden Zip Perde?

-Kaliteli görüntüsü ve fonksiyonelliği yanında zip perde estetiği ve konforu bir arada sunmaktadır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı yapısı, su geçirmez özel kumaşı ve mekana uygun renkleri ile ortama elit bir hava katar.

-Dış cephe motorlu perde sistemi olarak mekanların güneş ışınlarından etkilenmelerini engeller. Delikli yapısı sayesinde aynı zamanda görüntü ve temiz hava sirkülasyonu bakımından özel yapıdadır. Yağmur suyunu geçirmemesi yağmurlu havaların tadını çıkarmayı sağlar. Delikli yapısı sayesinde rüzgara karşı son derece dayanıklıdır. İçeriden dışarının izlenebildiği zip perdelerle dış mekan rahatlıkla izlenebilir. Isıyı içeride tutarak tasarruf sağlar.

-Sinek ve haşerelere karşı sineklik olarak profesyonel çözümler sunar. Asıl amacı gölgeleme işlevi olsa da zip perde fonksiyonellikte sınır tanımamaktadır. Mekana kaliteli bir görüntü katarak ortamın değerini arttırır.

Zip perde çeşitleri

Her ortama uygun zip perde modellerini firmamızda bulabilir, mekanı seçkin kılan kaliteli ve gösterişli zip perdelerle yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Farklı renk ve boyutlarla her mekan uygun zip perde çeşitleri en hesaplı fiyatlarla firmamızdadır. Ev ve iş yerlerine ve kış bahçelerine uygun her ihtiyaca cevap veren zip perdeler için siparişlerinizi 7/24 web sitemizden geçebilirsiniz.

Zip perde özellikleri

Firmamızın son teknoloji üretimleri olan zip perdeler klasik stor perdelere göre faklı özelliklere sahiptir. Klasik perdelerin ihtiyacı karşılamadığı durumlarda zip perdelerle çok daha elit mekanlar yaratılır. Isı tasarrufu sağlayan kaliteli kumaşı, uzaktan kumandalı fonksiyonel kullanımı, rengi ve tasarımı ile her ihtiyaca cevap verir. Dört mevsim kullanıma uygun olup güneş ışınlarına karşı gölgeleme özelliği başta olmak üzere, yağmur geçirmez yapısı ve dayanıklılığı ile idealdir.

Ev ve iş yerlerinde, yazlıklarda, otel ve restoranlarda kullanılmakta olup renkleri ve mükemmel tasarımları ile göz doldurmaktadır. Sarkmayan ve kırışmayan yapısı ile her zaman şık ve kaliteli bir duruşa sahiptir. En çok tercih edilen zip perde modellerini bulacağınız firmamızda her mekan uygun renk ve tasarımlar en hesaplı fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Çok fonksiyonlu zip perde

Stor perde, panjur, sineklik ve ısı tasarrufu için kullanılan zip perde, iç mekandan dış mekanı izleme imkanı sunan şeffaf yapısı ile de mükemmeldir. Fermuarlı dış mekan perdesi olarak son derece geniş bir kullanım alanına sahip olup her ihtiyaca maksimum verimlilikle cevap verir. Modern ve estetik görüntüsü ile hayranlık uyandıran zip perdede sessiz ve arıza göstermeyen bir teknoloji kullanılmaktadır. Dış mekanın rengine uygun şekilde alüminyum gövdeler boyanır ve renk olarak tam bir bütünlük sağlanır. Dış mekan ve iç mekanlarında kullanılmakta olup ortama hem loş bir hava katar hem de dekoratif bir görüntü oluşturur. Kullanılan ortamda dört mevsimin tadını doyasıya çıkartmayı sağlayarak yaşam kalitesini üst seviyelere taşır.

Profesyonel tasarım ve üretim süreci ile imal ettiğimiz zip perde çeşitlerinden dilediğinizi hemen sipariş verebilir, en hesaplı fiyatlarla en şık ve en kaliteli zip perdelere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri ile son derece hesaplı fiyatlarla tüm zip perde modelleri firmamızda üretilmekte olup, web sitemizden günün her saati siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir