Doğayı Mekanlarınıza Taşıyoruz

Kış Bahçesi Üretimi

Yapı sektöründe yaşanan hızlı gelişmeler yeni modelleri karşımıza çıkarmaktadır. Dünya’nın birçok ülkesinde uzun zamandır kullanılan kış bahçesi, ülkemizde son dönemlerde ön plana çıkmıştır ve popüler olmuştur. Açık alanların doyumsuz keyfini her an yaşamak isteyenler için büyük bir fırsat olan kış bahçesi hizmetimiz profil, çelik ve cam kullanılarak oluşturduğumuz yapılardır.

Restoran, ev, kafe ve fabrikalarda işçilere dinlenme odası olarak tercih edilen kış bahçesi, son dönemlerin yükselen unsurları arasında yer almaktadır. Evinizde ya da kış bahçesi yaptırmak istediğiniz yerlere farklı bir yaşam alanı sağlamak için uygulamış olduğumuz kış bahçesi hizmetimiz farklı tasarımları ile sizlere sunulmaktadır.

Yaşam alanlarınıza estetik şıklık katmak ve değer kazandırmak için çalışan firmamız, yağmur, kar ve dolu gibi yağışlar ve güneş gibi mevsim etkilerinden sizleri koruyan güvenilir, konforlu ve kaliteli kış bahçeleri ile sizleri kavuşturmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile daha huzurlu ve daha şık yaşam alanlarına kavuşmuş olursunuz.

Mimari ve tasarım açısından eşsiz bir güzelliğe sahip olan kış bahçesi son derece göz alıcı bir sistemdir. Uluslararası kalitede verdiğimiz kış bahçesi hizmetlerimiz ile sektöre yön veren firmamız, müşteri odaklı bir çalışma sistemine sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendiren ve gerçekleştiren firmamız, mekânlarınıza bir şölen havası katmaktadır.

Sektördeki en kaliteli ürünleri kullanan firmamız, alanında uzman personeller ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek ve hayallerinizin ötesinde bir yaşam alanı sağlamak için gece gündüz çalışmaktadır. Yaz aylarında değerlendirdiğiniz kış bahçesi sistemlerini kış aylarında da aynı konfor ve rahatlıkla kullanabilmeniz için son teknolojik sistemler ile çok yönlü hizmetler verilmektedir.

Kış aylarının soğuğundan korunmanız ve yaşam alanlarınızı en etkin şekilde değerlendirmenizi amaçlayarak verdiğimiz kış bahçesi hizmetlerimiz, kullandığımız kaliteli malzemeler ve profesyonel personellerimiz sayesinde en üst seviyede ısı tasarrufu sağlamaktadır.

Doğa İle İç İçe Yaşama Fırsatı

Bahçeli evler ve doğa ile iç içe yaşamayı hayal edenler için tasarlanan kış bahçesi hizmetlerimiz ile sadece belirli dönemlerde kullanabildiğiniz alanlarınızı hem yaz hem kış aylarında rahatlıkla kullanmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz şekilde düzenlenen kış bahçeleri kapalı mekânlardır. Cam sistemi ile kapalı olan kış bahçesinde her mevsim rahatlıkla vakit geçirmek mümkündür.

Kış bahçesinde ısıtma sistemleri çok önemlidir. Isı yalıtımı doğru bir şekilde yapılmayan kış bahçelerinde hem yaz aylarında hem de kış aylarında ekonomik kayıplar yaşanır. Bu nedenle çalışmalarında oldukça titiz olan firmamız, sunduğumuz kış bahçesini yazın sıcağından ve kışın soğuğundan etkilemeden kullanmanızı sağlamaktadır.

Isı yalıtım sisteminin kaliteli bir şekilde dizayn edilmesi ile nemin neden olacağı küf, rutubet ve pis kokunun önüne geçilmektedir. Bu sayede sağlıklı bir yaşam yanında ekonomik avantajlar da sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine temel hedef alan ve bu hedef doğrultusunda en iyi hizmetlerini sunan firmamız bugüne kadar birçok müşterisini memnun etmiştir. Camlar ile kaplanan kış bahçelerinde bitki yetiştirmenin de mümkün kılınması ile şehrin ortasında yepyeni bir doğal manzara yakalamanız mümkün olacaktır.

Firma olarak temel amacımız; yaşadığınız ortamlara çekici, estetik ve keyifli ortamlar sunarak hiçbir koşuldan etkilenmeyen modern tarzda yaşam alanları kazandırmaktır. Modern teknolojinin bütün avantajlarını kullanan firmamız, enerji kayıplarını en aza indiren ve düşük bakım masrafları gerektiren kış bahçesi sistemlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

İlk olarak keşif hizmeti sunan firmamız, zemin konusunu ve kış bahçesinin büyüklüğünü belirlemek için deneyimli elemanlarını gönderir. Yapılan keşiften sonra en uygun proje çizilerek yapım aşamasına geçilir. Sağlam bir kış bahçesi yapısı oluşturan firmamız, montaj aşamasında da en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizlerde doğadan kopamıyorum diyenlerdenseniz, firmamız tarafından sunulan kaliteli kış bahçesi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Pergola Sistemleri Hizmetleri

OTOMATİK PERGOLA SİSTEMLERİ

Aradan geçen zamanlar ile birlikte birçok yenilik hayatımıza dâhil olmaktadır. Üretilen çeşitli hizmetler ise farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu yeniliklerden biri olan pergola tente sistemleri, özellikle de hizmet sektöründe yer alan restoran, kafe, bahçe ve teras gibi açık alanların kapalı alanlara dönüştürülmesini sağlayan otomatik bir tente sistemidir. Şık ve estetik tasarımı sayesinde kullanıldığı alanları her mevsim kullanılabilir hale getiren pergola tente sistemleri, ortamınıza değer katarak daha fazla fayda elde etmenizi sağlamaktadır.

Bağımlı ya da bağımsız her alana kurulabilen pergola tente sistemleri, her türlü yapınızın hem estetik hem de işlevsel olarak kapanmasını sağlamaktadır. Firmamız pergola tente sistemleri konusunda oldukça iddialıdır. Çok farklı modellerimiz ve geniş renk yelpazemiz ile her alanı en kullanışlı hale getiriyoruz.

Pergola tente sistemleri, uygulama yapılan alanların mimari yapısına göre çeşitli modeller ile çözüm önerileri sunmaktadır. Eskiden pek rağbet görmeyen pergola tente sistemleri, teknolojik gelişmelerden etkilenerek çeşitli alternatifler sunduğu için son dönemlerde oldukça popüler olmuştur. Firmamız da bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerinde bu gelişmeleri uygulamaktadır.

Büyük bir sektör haline gelen pergola tente sistemleri konusunda sektörde öncü olan firmamız, adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Pergola tente sistemleri konusunda liderliği çok uzun zamandır elinde bulunduran firmamız, pergola tente sistemlerinin bütün aşamalarında hızlı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Müşterilerinin memnuniyetine çok önem veren firmamız, kişiye öze tasarım pergola tente sistemleri hizmeti de vermektedir. Elimizde olan pergola tente sistemleri modellerinden daha farklı bir istediği olan müşterilerimizin bu istekleri özen ile yerine getirilmektedir. Müşterilerinin beklentilerini tam anlamı ile yerine getiren firmamız, pergola tente sistemleri konusunda uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir.

Teknolojik gelişmeler ışığında hizmetlerini ve malzemelerini geliştiren firmamız, en uygun fiyatlar ile pergola tente sistemlerini hizmetinize sunmaktadır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı olan pergola tente sistemlerini sunan firmamız, pergola tente sistemlerinden yılın dört mevsiminde de rahatlıkla faydalanmanızı sağlamaktadır.

PERGOLA TENTE HİZMETLERİMİZİN AYRICALIKLARI

Pergola tente sistemleri konusunda uzman olan firmamız, sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için hizmetlerini teknolojik gelişmeler ışığında sunmaktadır. Her türlü koşula uyumlu olan pergola tente sistemlerimiz, yüksek mukavemetli yapısı ve farklılaşan birçok özelliği ile sizlere farklı deneyimler sunmaktadır.

Kusursuz ve kaliteli kumaşlarımız ve ileri teknoloji PVC yapıları ile her türlü iklim şartlarında rahatlıkla kullanılabilen pergola tente sistemleri özel olarak üretildiği için paslanma ya da yıpranma gibi sorunlar teşkil etmez. Ayrıca pergola tente sistemlerini hazırlama aşamasında kullanmış olduğumuz malzemeler hızlı esen rüzgâra ve kara dayanıklıdır. Yüksek ısıya da dayanıklı olan pergola tente sistemleri, yangın gibi sorunlar için de önceden çözüm alınmış olarak sunulmaktadır. Su geçirmeme özelliği de bulunan pergola tente sistemlerimiz, kış aylarındaki yağmurlardan ya da yaz aylarındaki aşırı güneşten asla etkilenmez ve etkilenmenizi engeller.

Genellikle ön direk destekli olarak uygulanan pergola tente sistemleri, ön direğin istenmediği durumlara da alternatif çözümler ile hazırlanmaktadır. Bu durumda duvara monte ettiğimiz pergola tente sistemleri, askılı sistem olarak kullanılmaktadır. Bu sayede görüş engellenmemiş olur ve manzaradan keyif almaya devam edilir.

Açık alanı ve bahçesi bol olan yerlerde ya da apartmanların arasında bulunan üstü açık alanlarda güneşlik vazifesi amacı ile kullanılan pergola tente sistemleri, doğanın içerisinde nefes almanızı sağlamaktadır. Konfor açısından da birçok rahatlık sağlaya özelliğe sahip olan pergola tente sistemleri hizmetlerimizden yararlanmak ve en uygun fiyata kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pergola Sistemine Yeni Bir Dokunuş

MODERN VE ESTETİK GÖRÜNÜMÜN YENİ ADI BİOKLİMATİK

Pergola sistemlerine olan ilgi eskiden beri yüksektir. Pergola sistemleri sayesinde yeni yaşam alanları elde edilir ve her mevsim rahatlıkla vakit geçirilebilecek alan yaratılmış olur. Özellikle kafe, restoran, otel, alışveriş merkezleri ve villa gibi alanlarda kullanılan pergola tente sistemleri teknolojik gelişmeler ile farklı şekillerde geliştirilmektedir.

Firmamız teknolojik gelişmeler ışığında hareket eder ve hizmetlerini de teknolojik gelişmelere göre şekillendirir. Bu anlamda yepyeni bir sistem olan Bioklimatik pergola sistemlerini devreye sokmuştur. Dünya’da ilk hareketli, açılır – kapanır özellikli pergola ve tavan sistemi olan Bioklimatik pergola sistemleri, pergola sistemlerini bir adım ileriye taşımıştır. Güneş kırıcı panellere sahip olan Bioklimatik pergola sistemleri sayesinde yaz aylarında güneşin etkisinden korunan alanlarınız, kış aylarında da yağmur ve kar gibi etkenlerden korunmaktadır. Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan Bioklimatik pergola sistemleri, alışveriş merkezleri, villalar, restoranlar ve kafeler gibi mekânların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirilmiştir.

Dış kullanım alanlarına estetik ve modern bir görünüm kazandıran Bioklimatik pergola sistemleri, her türlü dış mekânlarınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Güneş kırıcı etkili paneller ile entegre edilen Bioklimatik pergola sistemleri, içeriden entegreli olan led şeritleri ve gizli led aydınlatma özellikleri ile birçok fayda sağlamaktadır.

Bioklimatik pergola sistemlerinin etrafını çevrelemiş olan şeritler, güneş panelleri tam olarak açık konumda iken mekânlarınızı içeriden aydınlatır ve bu sayede konforlu bir atmosfer oluşmasını sağlar. Akşamları Bioklimatik pergola sistemleri ile dizayn edilen alanda vakit geçirmek isteyenler için yeterli ışık sağlanmış olur.

Gizli tasarlanan led aydınlatmaları ile sarı, kırmızı ve beyaz renk dönüşümleri yapabilen Bioklimatik pergola sistemleri, açık alanlarınızda şık ve lüks bir görünüm elde etmenizi sağlar. Opsiyon özelliği sayesinde ortama göre ışığın ayarlanmasını tamamen sizlere bırakan Bioklimatik pergola sistemleri, yapı ruhsatı gerektirmeyen sistemlerdir.

Türkiye’de tente sistemleri sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, daima müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. Teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, teknolojik malzemeleri ve sistemleri kullanarak sizlere en kaliteli Bioklimatik pergola sistemlerini sunmaktadır.

YENİ SİSTEM İLE YEPYENİ ALANLAR YARATIYORUZ

Modern dünyanın ihtiyaçlarına karşılık veren hizmetleri sunan firmamız, pergola sistemine olan ilginin bilincindedir. Bu nedenle pergola sistemine ayrı bir özellik ve farklılık katmış olan Bioklimatik pergola sistemlerini de hizmetleri arasına alan firmamız, kırıcı panelleri ile hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda kullanılabilen bir sistemin hizmetini sunmaktadır.
İç ve dış alanlara aynı anda mimari çözümler sunan Bioklimatik pergola sistemleri, yapısındaki yalıtımlı panelleri sayesinde ısı dengesini sağlamaktadır. Bu özelliği ile kış aylarının soğuğundan koruyan Bioklimatik pergola sistemleri, yaz aylarının sıcağından da korumaktadır.

Dış mekânları farklı bir boyuta taşımayı sağlayan Bioklimatik pergola sistemleri, uzaktan kumanda özelliği etkisinde tek bir dokunuş ile etrafında dönen paneller sayesinde etraftan gelen toz ve kirlerin içeriye girmesini engellemektedir. Düz bir formda montaj edilen Bioklimatik pergola sistemleri, ferah bir iç mekân yaratmaktadır.

Su tahliyesinin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlayan Bioklimatik pergola sistemleri, iki farklı panel seçimi sunmaktadır. Panellerinde bulunan ışıklar ile şık bir ambiyans yaratan Bioklimatik pergola sistemleri, dört mevsim kullanabileceğiniz çok amaçlı bir alanı sizlere sunmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan kaliteli Bioklimatik pergola sistemlerinden yararlanmak istediğinizde deneyimli elemanlarımız öncelikle keşif hizmeti ile hangi tür Bioklimatik pergola sistemlerinin yapılacağına sizlerin de istekleri doğrultusunda karar verir. Bu sayede tamamen kendi isteğinize özel tasarımlar sizler ile buluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı seçeneklerimiz için bizleri arayabilirsiniz.

Zip Perde Modelleri

Zorlu hava şartlarına karşı özel kumaşlardan yapılan zip perde, fermuarlı perde olarak bilinmekte olup ev ve iş yerlerinde kullanılır. Kumandalı ve otomatik sistemli perdeler olarak klasik perdelere göre çok daha fazla tercih edilir. Bulunduğu mekanı farklı ve seçkin kılan zip perde üretiminde firmamız, alüminyum malzeme ve su geçirmez kumaşı ile en zor hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Neden Zip Perde?

-Kaliteli görüntüsü ve fonksiyonelliği yanında zip perde estetiği ve konforu bir arada sunmaktadır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı yapısı, su geçirmez özel kumaşı ve mekana uygun renkleri ile ortama elit bir hava katar.

-Dış cephe motorlu perde sistemi olarak mekanların güneş ışınlarından etkilenmelerini engeller. Delikli yapısı sayesinde aynı zamanda görüntü ve temiz hava sirkülasyonu bakımından özel yapıdadır. Yağmur suyunu geçirmemesi yağmurlu havaların tadını çıkarmayı sağlar. Delikli yapısı sayesinde rüzgara karşı son derece dayanıklıdır. İçeriden dışarının izlenebildiği zip perdelerle dış mekan rahatlıkla izlenebilir. Isıyı içeride tutarak tasarruf sağlar.

-Sinek ve haşerelere karşı sineklik olarak profesyonel çözümler sunar. Asıl amacı gölgeleme işlevi olsa da zip perde fonksiyonellikte sınır tanımamaktadır. Mekana kaliteli bir görüntü katarak ortamın değerini arttırır.

Zip perde çeşitleri

Her ortama uygun zip perde modellerini firmamızda bulabilir, mekanı seçkin kılan kaliteli ve gösterişli zip perdelerle yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Farklı renk ve boyutlarla her mekan uygun zip perde çeşitleri en hesaplı fiyatlarla firmamızdadır. Ev ve iş yerlerine ve kış bahçelerine uygun her ihtiyaca cevap veren zip perdeler için siparişlerinizi 7/24 web sitemizden geçebilirsiniz.

Zip perde özellikleri

Firmamızın son teknoloji üretimleri olan zip perdeler klasik stor perdelere göre faklı özelliklere sahiptir. Klasik perdelerin ihtiyacı karşılamadığı durumlarda zip perdelerle çok daha elit mekanlar yaratılır. Isı tasarrufu sağlayan kaliteli kumaşı, uzaktan kumandalı fonksiyonel kullanımı, rengi ve tasarımı ile her ihtiyaca cevap verir. Dört mevsim kullanıma uygun olup güneş ışınlarına karşı gölgeleme özelliği başta olmak üzere, yağmur geçirmez yapısı ve dayanıklılığı ile idealdir.

Ev ve iş yerlerinde, yazlıklarda, otel ve restoranlarda kullanılmakta olup renkleri ve mükemmel tasarımları ile göz doldurmaktadır. Sarkmayan ve kırışmayan yapısı ile her zaman şık ve kaliteli bir duruşa sahiptir. En çok tercih edilen zip perde modellerini bulacağınız firmamızda her mekan uygun renk ve tasarımlar en hesaplı fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Çok fonksiyonlu zip perde

Stor perde, panjur, sineklik ve ısı tasarrufu için kullanılan zip perde, iç mekandan dış mekanı izleme imkanı sunan şeffaf yapısı ile de mükemmeldir. Fermuarlı dış mekan perdesi olarak son derece geniş bir kullanım alanına sahip olup her ihtiyaca maksimum verimlilikle cevap verir. Modern ve estetik görüntüsü ile hayranlık uyandıran zip perdede sessiz ve arıza göstermeyen bir teknoloji kullanılmaktadır. Dış mekanın rengine uygun şekilde alüminyum gövdeler boyanır ve renk olarak tam bir bütünlük sağlanır. Dış mekan ve iç mekanlarında kullanılmakta olup ortama hem loş bir hava katar hem de dekoratif bir görüntü oluşturur. Kullanılan ortamda dört mevsimin tadını doyasıya çıkartmayı sağlayarak yaşam kalitesini üst seviyelere taşır.

Profesyonel tasarım ve üretim süreci ile imal ettiğimiz zip perde çeşitlerinden dilediğinizi hemen sipariş verebilir, en hesaplı fiyatlarla en şık ve en kaliteli zip perdelere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri ile son derece hesaplı fiyatlarla tüm zip perde modelleri firmamızda üretilmekte olup, web sitemizden günün her saati siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.